Plán na Říjen 2015

08.10.2015 23:20

Plán činnosti pro "Vlčata", středa 15:00-17:00
7. října – 1 059. schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, zálesácká činnost, vyhodnocení, úklid.

9. října – Klubový pátek

14. října – 1 060. schůzka
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, bodování, zálesácká činnost, sport, hry, vyhodnocení, úklid.

21. října – 1 061. schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, zpěv, sport, hry, zálesácká činnost, vyhodnocení, úklid

23. října – Klubový pátek

28. října – 1 062. schůzka
Vyhodnocení měsíční činnosti. Udělení putovní ceny – Pirátské bambitky.
Nezapomeň slavnostní uniformu a průměr známek!

28. říjen – 1 063. akce
Vzpomínková akce – Vznik republiky
(Více na letáčku uvnitř tohoto zpravodaje)

Plán činnosti pro "Skauty", středa 17:00-19:00
3. října – Skautská burza (Hl.vl. nádraží Praha)
Info zájemcům mailem (sraz, cena, atd.)

7. října – 8. schůzka
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport (střelba z luku), hry, zálesácká činnost, zpěv, vyhodnocení, úklid.

9. října – Klubový pátek

14. října – 9. schůzka
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport (střelba ze vzduchovky), hry, zálesácká činnost, příprava na výpravu (kdo co bere), zpěv, vyhodnocení, úklid.

16. - 18. října – 10. akce - Výprava na hrad Bezděz
Spaní v terénu pod nouzovým přístřeškem!!!!
Veškeré info rodičům mailem (sraz, odjezd, jídlo, výbava, návrat, cena,…)

21. října – 11.schůzka

Zahájení, četba kroniky, povídání o výpravě, sport (střelba z praku), hry, zálesácká činnost, zpěv, vyhodnocení, úklid.

23. Klubový pátek

28. říjen – 12. akce
Vzpomínková akce u pomníku (28. října 1918)
Více viz letáček uvnitř tohoto zpravodaje!!!!!

28. října – 13. schůzka
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení vzpomínkové akce u pomníčku, sport, hry, vyhodnocení měsíční činnosti, úklid.

====================================================

Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 resp. 17:00 - 19:00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz