Plán na Listopad 2016

28.10.2016 22:10

Plán činnosti pro "Vlčata", středa 14:45-16:45

2. listopadu – 1.121 schůzka
Zahájení schůzky, četba kroniky, zpěv, bodování KPZ a deníků, zálesácká činnost, příprava na vzpomínkovou akci – Den válečných veteránů, sport, hry, úklid, vyhodnocení

4. listopadu – Klubový pátek

9. listopadu – 1.122 schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, příprava na vzpomínkovou akci – Den válečných veteránů, zálesácká činnost, sport, hry, úklid, vyhodnocení.

11. listopadu – Klubový pátek

12. listopadu – 1.123 akce – Den válečných veteránů
Vzpomínková akce na kbelském hřbitově
Sraz před klubovnou v 10:00 h., ukončení vzpomínkové akce ve 12:00h.
Nezapomeň na slavnostní uniformu!

16. listopadu – 1.124 schůzka
Zahájení schůzky, bodování, vyhodnocení akce Den válečných veteránů, zálesácká činnost, sport, hry, příprava na výpravu – Uzamčení řeky, úklid, vyhodnocení.

19. listopadu – 1.125 akce – Uzamčení řeky
Informace o akci, mailem rodičům!

23. listopadu – 1.126 schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, vyhodnocení akce – Uzamčení řeky, sport, hry, zálesácká činnost, úklid, vyhodnocení.

30. listopadu – 1.127 schůzka - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na slavnostní uniformu, průměr známek za měsíc listopad, dobrou náladu, …

Plán činnosti pro "Skauty", středa 17:00-19:00

2. listopadu – 75. schůzka
Zahájení schůzky, bodování, četba kroniky, hry, vyhodnocení akce - výprava do Drážďan, příprava na vzpomínkovou akci – Den válečných veteránů, úklid, vyhodnocení.

4. listopadu – Klubový pátek

9. listopadu – 76. schůzka
Zahájení, četba kronika, bodování, sport, hry, zpěv, zálesácká činnost, příprava na vzpomínkovou akci – Den válečných veteránů, úklid, vyhodnocení.

11. listopadu – Klubový pátek

12. listopadu – 77. akce – Den válečných veteránů
Vzpomínková akce na kbelském hřbitově.
Sraz před klubovnou v 10:00 h. ukončení ve 12:00 h.
Nezapomeň na slavnostní uniformu!

16. listopadu – 78. schůzka
Zahájení schůzky bodování, vyhodnocení vzpomínkové akce – Den válečných veteránů, zálesácká činnost, příprava na výpravu – Ukončení vodácké sezony, zpěv, hry, úklid vyhodnocení.

18.-20. listopadu – 79. akce – Uzamčení řeky, ukončení vodácké sezony
Informace mailem rodičům!!!
Třídenní výprava - pátek: příprava tábořiště, sobota: hry, uzamčení řeky, nácvik plavby na raftu; neděle: balení a úklid tábořiště, odjezd domů

23. listopadu – 80. schůzka
Zahájení schůzky četba kroniky, vyhodnocení akce – Uzamčení řeky, zálesácká činnost, sport, hry, úklid, vyhodnocení

30. listopadu – 81. schůzka – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na: Slavnostní uniformu, měsíční průměr známek /listopad/, nadšení

====================================================

Schůzky šestek se konají každou středu od 14.45 – 16.45 hod. v naší klubovně.
Schůzky skautů se konají každou středu od 17:00 - 19:00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.

Na schůzku si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do 3 dne v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz