Plán na Duben 2011

30.03.2011 20:50

6.dubna – 787. schůzka

Zahájení, četba kroniky, I.stupeň, závody ve střelbě z luku, sport, hry,četba nihy Dva divoši, zpěv, úklid, vyhodnocení.

13.dubna – 788. schůzka

Zahájení, četba kroniky, I.stupeň, závody v hodu oštěpem, sport, hry, četba knihy Dva divoši, zpěv, úklid, vyhodnocení.

20.dubna – 789. schůzka

Zahájení, četba kroniky, I.stupeň, zacházení s indiánským lasem, sport, hry, zpěv, četba knihy Dva divoši, úklid, vyhodnocení.

23.dubna - 790. akce – Skautský den – tradiční úklid obory.

Sraz: 10.00 hodin u klubovny,
    Sebou: Pracovní oblečení, rukavice a dobrou náladu.
    Ukončení: cca 14.00 hodin.
    (více plakátek, nebo naše internetové stránky).

25.dubna – 791.akce – Skautské velikonoce.
    Sraz u klubovny v 9.00 hodin.
    Sebou: Pomlázku, košík (tašku).
    Nezapomeň: Vlčácký kroj , koledy.
    Ukončení: 12.00 hodin u klubovny.

27.dubna – 792.schůzka smečky

Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení měsíční činnosti, udělení tomahawku (putovní cena), aj..
    Nezapomeň na žákovskou knížku ! Body rozhodují!
    Přijď v řádném vlčáckém kroji.

Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 hodin.
Brigády pořádáme každý pátek od 16.00 – 18.00 hodin (pokaždé se najde něco na práci).
Na schůzky a akce smečky chodíme včas (pozdní příchody narušují průběh akce).
Na schůzky nosíme: Deník (dopsaný), KPZ (vždy u sebe), stezku pro nejmladší skauty, psací potřebu, švihadlo a důležitou svačinu (potřebujeme energii).

Měsíční členský příspěvek činí 100,- Kč. Nezapomeň ho zaplatit včas (do ½ měsíce).

Vůdce smečky: Kamil Podlaha – mobilní telefon 607 113 080, nebo kamil.podlaha@seznam.cz
Vaše dotazy, Vám rád zodpovím po schůzce (17,07 hodin), nebo na uvedených kontaktech.

Pokud nemáte dostatek informací o naší činnosti, popřípadě Vám něco uniklo, doporučuji se podívat na naše internetové stránky www.skaut-satalice.cz. Snad zde najdete všechno. Na jejich zdokonalení se neustále pracuje.