Plán na Červen 2011

24.05.2011 00:00

1. června – 800. schůzka

Již to číslo hovoří samo za sebe. To bude slávy. Zahájení, četba kroniky, hry, sport, zábava, prostě oslava.

8. června – 801. schůzka

Zahájení, četba kroniky, hry, sport, zálesácká činnost,zpěv, vyhodnocení, úklid.

15. června – 802. schůzka

Zahájení, četba kroniky, hry, sport, zpěv, zálesácká činnost, úklid, vyhodnocení.

17. - 19. června – Bahna (velká akce pro milovníky vojenství).
    Z každé šestky budou vybráni dva nejlepší.

22. června – 803. schůzka

Zahájení, četba kroniky, zpěv, hry, soutěže, sport, zálesácká činnost, úklid, vyhodnocení.

29. června – 804. schůzka smečky

Vyhodnocení vlčáckého roku 2010 - 2011.

Přijď v řádném kroji!

Pozor! Pozor! Pozor! Pozor! …
Zahájení nového Vlčáckého roku (2011 – 2012) se uskuteční 7. září v 16.00 hodin.

Už jen pro kontrolu: Schůzky šestek se konají každou středu od 15.00 – 17.00 hodin. Brigády máme každý pátek od 16.00 – 18.00 hodin (vždy je co zlepšit, napravit, upravit, odčinit, atd. …).
Na schůzky smečky chodíme zásadně včas. Pozdní příchody narušují činnost.
Na schůzky nosíme: Deník (obalený a dopsaný), KPZ (vždy u sebe), stezku pro nejmladší skauty (obalenou a řádně doplňovanou), psací potřeby, švihadlo (pořád nám to nějak nejde), nezbytnou svačinu (po skocích a různých vyčerpávajících disciplínách potřebujeme doplnit scházející energii).

Měsíční členský příspěvek činí 100,-Kč. Nezapomínáme ho zaplatit včas (nejpozději do ½ měsíce).

Pokud máme nedostatek informací o smečce, činnosti, nebo nám něco uniklo, doporučuji se podívat na naše skvělé webové stránky. Najdete zde snad všechno a možná i něco více.